Hakkımızda

2009 yılında İzmir’de kurulan Mekatel Elektronik Haberleşme, faaliyetinin ilk günden itibaren tüm Ege Bölgesi başta olmak üzere yurtiçindeki Belediyeler, Fabrikalar, Askeri Kurumlar, Okullar, Camiler, Akar Yakıt şirketleri vb. kurum, kuruluş ve firmalara, Kablosuz Anons Sistemleri, Telsiz Sistemleri ve Aksesuarları, Otomasyon, Scada, Elektronik Kart ve Devre Tasarımları, Güvenlik Kamerası Sistemleri, Trafik ve Sinyalizasyon Sistemlerinin satışı, montajı ve teknik servis hizmetini vermektedir.

Mekatel Elektronik Haberleşme, gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek AR-GE çalışmalarıyla, yenilenen teknolojiyi ürün ve hizmetlerinde güncel tutarak müşterilerimize yenilikçi bir yelpaze sunmaktadır.

Mekatel Elektronik Haberleşme’nin kendi bünyesinde bulunan TSE-Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip deneyimli teknik servisi ile yerinde ve donanımlı laboratuvarında garantili teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Hedefimiz, her zaman gelişen ve üreten bir yapıyla kaliteli ürün ve güler yüzlü hizmet ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde ve sürekli kılmaktır.


Kurumsal web sitemiz: 

mekatel.com.tr